Детальніше...


Свято «La Fete de Noel» у 18 школі

21.03.2016   Administrator  

Детальніше...


Якщо не буде Західного Тилу, то Східний не витримає!

25.11.2015   Administrator  

За останніми показниками, активність волонтерства в Україні знизилась на 90%, люди стали байдужі, а молодь, що хоче допомогти, – не знає як! Тому учні вісімнадцятої школи разом зі студентами історичного факультету ТНПУ, організацією "Українська молодь - Христові" та іншими громадськими організаціями міста вирішили щось робити! ЗАХІДНИЙ ТИЛ – новий молодіжний волонтерський рух, створений для того, щоб допомогти молоді бути корисною в цей важкий час, діяти задля спільної великої мети, гартувати свій дух і своє тіло, чутися частинкою великої родини – української нації.
Першим нашим завданням є допомога у забезпеченні маскувальними сітками 80-тої десантно-штурмової бригади. Ми вже сплели багато сіток у приміщенні історичного факультету і продовжуємо роботу!
Учні 18-ої школи швидко зібрали матеріали (білі простирадла, наволочки та інше) і сплели свою першу маскувальну сітку. «Нові знайомства, радісна атмосфера, співи і легка та дуже потрібна робота», - такими враженнями ділиться молодь про свою волонтерську діяльність.
Волонтери та учні вісімнадцятої школи вдячні викладачу історичного факультету Кіцаку Володимиру Мироновичу за те, що навчив плести сітку і забезпечив усім необхідним, а також Логістичному центру допомоги бійцям АТО і Тернопільській обласній лікарні за велику кількість матеріалу.
Запрошуємо Вас долучатись, телефонуйте і приходьте! Якщо наша сітка врятує життя хоча б одного бійця – наша робота недаремна!
Шукайте нас в соцмережах і долучайтеся до інших акцій! Разом зможемо більше!

Детальніше...


18 школа гідно вшанувала Героїв Небесної Сотні

23.11.2015   Administrator  

      21 листопада по всій державі день пам’яті – День  Гідності і Свободи. З метою вшанування почуття патріотизму, віддання належної шани, мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод українців, вшанування пам’яті  Героїв  Небесної  Сотні  у 18 школі м. Тернополя відбувся  перший урок на тему: «Україна-територія гідності та свободи».

Детальніше...


Ми - майбутнє України! 18 школа - проти насильства!

18.11.2015   Administrator  

     18 листопада 2015 року о 13.30 год  у ТЗОШ №18 відбувся захист соціального проекту «Ми - майбутнє України! Ми - проти насильства!»

      Учасники проекту учні 6-10-х класів під керівництвом соціального педагога Ковдрин Людмили Ігорівни і класного керівника 9 - го класу Чикенди Надії Федорівни намагалися привернути увагу школярів до проблеми насильства у суспільстві.

     Директор школи Заброцький Руслан Петрович  говорив про те, що насильство – це ракова пухлина соціального неблагополуччя. Він наголосив на тому, що потрібно, щоб школярі задумалися: як живуть, як ставляться один до одного? Що змушує людей бути такими жорстокими? Чому любов, добро, терпіння пускають під укіс, і навіть до дітей при цьому немає пощади – над ними знущаються, їх б’ють, вони виростають душевно пораненими, понівеченими… У дітей зникає відчуття захищеності, вони губляться в цьому світі, бо позбавлені елементарних умов для життя та повноцінного існування.

     Створені школярами відеоролики, інсценівки переконували, що людина — найцінніший скарб. Кожен із нас — неповторна особистість, яка живе сьогодні і саме такої більше на цій землі не­має, не було і ніколи не буде.

     Кожен має право на життя, на свободу і на особисту  недоторканність, ніхто не повинен бути у рабстві або у підневільному стані, зазнавати тортур або дій, що принижують людську гідність, честь та репутацію – до такого висновку прийшли учасники проекту.

     Запрошені гості: представник служби у справах дітей Тернопільської ОДА Дуда Тетяна Станіславівна та представник служби у справах дітей і неповнолітніх Тернопільської міської ради Хоркава Катерина Іванівна, методист ТКМЦ НОІМ Несмашна Галина Євгенівна підтримали бажання школярів  пропагувати боротьбу з насильством у суспільстві та висловили пропозицію щодо подальшої співпраці.

Детальніше...


Детальніше...


Детальніше...


Свято українського слова відбулося у 18 школі

10.11.2015   Administrator  

Щороку учні ТЗОШ №18 беруть активну участь у конкурсі з української мови, що отримав ім'я визначного мецената і поціновувача рідного слова Петра Яцика. Цьогоріч конкурс відбувається уже в 16-й раз. Традиційно це свято укпаїнського слова відбувається у День української писемності і мови 9 листопала. Поціновувачі українського слова змагалися за звання найкращого знавця рідної мови. Але найважливіше - це не змаганная, а свято української мови, до якого долучилися учні ТЗОШ №18.

Детальніше...


Вибори мера школи

27.10.2015   Administrator  

Нещодавно  у нашій школі відбулися вибори мера школи. Кандидатів на цю посаду було п’ять: Сорока Дмитро, Рибак Олександр, Цозац Ольга, Попович Софія та Білінчук Максим.  

Детальніше...


Осінній ярмарок у 18 школі

27.10.2015   Administrator  

Здавна повелося в Україні, що, зібравши урожай багатий, їхали люди на ярмарок, везли те, що самі виростили, самі приготували. Цю гарну традицію наших предків підтримують вихованці 18 школи міста Тернополя.

Детальніше...