День мистецтва відбувся у 18 школі.

13.11.2015   Administrator

Споконвічна цінність мистецтва змінює наш погляд на життя, відкриваючи красу, яка є основою всесвіту. Людина наближається до пізнання істини через справжнє мистецтво. Вміння віднайти гармонію залежить від ступеню духовного розвитку особистості.

Учні 18 школи мали змогу ознайомитися з великим  мистецтвом  живопису,  відкрити цілий світ високих почуттів  та думок, стати духовно багатшими.  У рамках проведення дня мистецтв, у стінах навчального закладу учні, батьки та гості  школи  поринули в чарівну казку живопису.   Пейзажні роботи  виставки викликали ліричні почуття, налаштовували на добрий настрій: діти захоплювалися безкрайніми степами, водною гладдю, красою української природи. Завдяки живопису вихованці знайшли  в собі нові невідомі  до цього часу сили і натхнення,  побачили життя в нових тонах та барвах!