Ми - майбутнє України! 18 школа - проти насильства!

18.11.2015   Administrator

18 листопада 2015 року о 13.30 год  у ТЗОШ №18 відбувся захист соціального проекту «Ми - майбутнє України! Ми - проти насильства!»

Учасники проекту учні 6-10-х класів під керівництвом соціального педагога Ковдрин Людмили Ігорівни і класного керівника 9 - го класу Чикенди Надії Федорівни намагалися привернути увагу школярів до проблеми насильства у суспільстві.

Директор школи Заброцький Руслан Петрович  говорив про те, що насильство – це ракова пухлина соціального неблагополуччя. Він наголосив на тому, що потрібно, щоб школярі задумалися: як живуть, як ставляться один до одного? Що змушує людей бути такими жорстокими? Чому любов, добро, терпіння пускають під укіс, і навіть до дітей при цьому немає пощади – над ними знущаються, їх б’ють, вони виростають душевно пораненими, понівеченими… У дітей зникає відчуття захищеності, вони губляться в цьому світі, бо позбавлені елементарних умов для життя та повноцінного існування.

Створені школярами відеоролики, інсценівки переконували, що людина — найцінніший скарб. Кожен із нас — неповторна особистість, яка живе сьогодні і саме такої більше на цій землі не­має, не було і ніколи не буде.

Кожен має право на життя, на свободу і на особисту  недоторканність, ніхто не повинен бути у рабстві або у підневільному стані, зазнавати тортур або дій, що принижують людську гідність, честь та репутацію – до такого висновку прийшли учасники проекту.

Запрошені гості: представник служби у справах дітей Тернопільської ОДА Дуда Тетяна Станіславівна та представник служби у справах дітей і неповнолітніх Тернопільської міської ради Хоркава Катерина Іванівна, методист ТКМЦ НОІМ Несмашна Галина Євгенівна підтримали бажання школярів  пропагувати боротьбу з насильством у суспільстві та висловили пропозицію щодо подальшої співпраці.