Якщо не буде Західного Тилу, то Східний не витримає!

25.11.2015   Administrator  

За останніми показниками, активність волонтерства в Україні знизилась на 90%, люди стали байдужі, а молодь, що хоче допомогти, – не знає як! Тому учні вісімнадцятої школи разом зі студентами історичного факультету ТНПУ, організацією "Українська молодь - Христові" та іншими громадськими організаціями міста вирішили щось робити! ЗАХІДНИЙ ТИЛ – новий молодіжний волонтерський рух, створений для того, щоб допомогти молоді бути корисною в цей важкий час, діяти задля спільної великої мети, гартувати свій дух і своє тіло, чутися частинкою великої родини – української нації.
Першим нашим завданням є допомога у забезпеченні маскувальними сітками 80-тої десантно-штурмової бригади. Ми вже сплели багато сіток у приміщенні історичного факультету і продовжуємо роботу!
Учні 18-ої школи швидко зібрали матеріали (білі простирадла, наволочки та інше) і сплели свою першу маскувальну сітку. «Нові знайомства, радісна атмосфера, співи і легка та дуже потрібна робота», - такими враженнями ділиться молодь про свою волонтерську діяльність.
Волонтери та учні вісімнадцятої школи вдячні викладачу історичного факультету Кіцаку Володимиру Мироновичу за те, що навчив плести сітку і забезпечив усім необхідним, а також Логістичному центру допомоги бійцям АТО і Тернопільській обласній лікарні за велику кількість матеріалу.
Запрошуємо Вас долучатись, телефонуйте і приходьте! Якщо наша сітка врятує життя хоча б одного бійця – наша робота недаремна!
Шукайте нас в соцмережах і долучайтеся до інших акцій! Разом зможемо більше!