Свято «La Fete de Noel» у 18 школі

21.03.2016   Administrator

Школа №18 – це не тільки навчальний заклад, де діти отримують знання, але й зростають духовно, вивчаючи звичаї свого народу та інших європейських країн. 24 грудня весь дружній учнівський колектив школи №18 під керівництвом вчителя французької мови Табас Лілії Тадеївни та вчителя музичного мистецтва Бачинської Лідії Михайлівни  продемонстрували як святкують велике християнське свято у різних європейських країнах. Українською та французькою мовами звучали дзвінкі колядки, у поезіях школярі прославляли Христа. Захід проходив в атмосфері радості, світла, надій. Заступник директора з НВР Струнь О.Я. подякувала юним артистам за чудовий різдвяний настрій і побажала миру і спокою  і в душі , і у родинах, і в Україні.