18 школа за мир в усьому світі

21.03.2016   Administrator

Сьогодні, коли у різних куточках світу лунають постріли та проливається людська кров,

слово «Мир» пронизує серце не тільки дорослих, але й дітей. 16 лютого 2016 року у ТРЦ «Подоляни»

стартував міжнародний соціальний проект «Діти за мир у Світі».

Його підтримали діти вже у 7 країнах світу. Учні 9 класу ТЗОШ №18 звернулись до всіх народів від

щедрої, квітучої української землі  словами «Ні-війні, так-миру, сонцю  й небу голубому!»

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна, голова Тернопільської обласної ради Василь Вівчарук, Почесний консул Угорської народної Республіки  Василь Вишиванський, заступник начальника департаменту сім`ї, молоді та спорту Ігор Чорний разом із учнями 18 школи клеїли символічних голубів миру. І школярі і поважні гості висловили надію, що припиниться кровопролиття та страждання, мир та спокій запанує не тільки на нашій Батьківщині, а й у всьому світі.
 Усім хочеться, щоб ці голуби повернули додому батьків, матерів та сестер, щоб мир запанував у душах та серцях усіх людей світу.